Voděodolné
dveře

Řešení pro vlhké průmyslové prostory, sklepní místnosti, garáže...

S kým spolupracujete 

fotky / Ivana Uhrová

Nejvýstižnějším způsobem jak představit firmu, je udělat rozhovor. Rozhovor s majitelkou, rozhovor ve kterém budou položeny otázky, které zákazníky zajímají nejčastěji. A pokud vás při čtení napadne otázka, která položena nebyla, neváhejte, zvedněte telefon a .....

Aby nefoukalo domů

Stačí se podívat z okna ven. Podzimní plískanice, déšť, zanedlouho mráz a sníh. Doma je lépe. Pokud tedy nešvary počasí nemají šanci vstoupit dovnitř. Táhne-li vám okny nebo se rozklížily dveře, je čas na výměnu. Ale i novostavby nemohou mít místo dveří korálky. Tam se hodí zase dveře modernější. Studí vás chladná podlaha? Bella interier pomůže. O tom, jaké jsou dnešní trendy v oknech, dveřích a podlahách, jsem si povídal s majitelkou paní Ivanou Uhrovou.

 

Kdy jste položila základy Vašemu podnikání?

Moje firma spatřila světlo světa v roce 2006. Předtím jsem působila delší dobu ve dřevostavbách.

Jste žena a přesto jezdíte po stavbách zaměřovat a někdy i montovat dveře a okna. Jak jste se ke svému podnikání dostala?

Mám stavební průmyslovku. Už jako malou mě bavilo chodit večer vesnicí a dívat se do rozsvícených oken domů. Zajímalo mě, jaké mají lidé interiéry. Mým klasickým pracovním oblečením jsou rifle a kecky. Dveře a zárubně - Brno - Bella interier, O firmě 2

Máte jistě dobrý přehled o sortimentu, který nabízíte, vzděláváte se i dál?

Ano, pravidelně navštěvuji různé veletrhy, například pražský For Arch. Vystavovatelé už mě znají a sami mě odchytávají a nabízejí novinky ve své nabídce. Zároveň sleduji nové technologie a trendy. Ty se totiž průběhem času mění, stejně jako v jiných oblastech. Jeden rok je oblíbený buk, další zase dub a hladké linie.

Zmínila jste, že dodáváte dveře, okna a podlahy i do nových staveb. Už jste realizovala nějaké větší projekty?

Zajišťuji dodávky i na bytové projekty – do celého domu. U velkých zakázek se v rámci ušetření snaží ve výběrovém řízení dodavatelé do nabídky zahrnout nejlevnější sortiment, který ale mnohdy nebývá kvalitní.

S čím se ve své práci dále setkáváte?

Někdy s tím, že si architekti navymýšlí nerealizovatelné věci. Snažím se zákazníkům vysvětlit, že bydlet tam budou oni, ne architekt. Zpravidla to pochopí a pak spolu pozměníme plán. Občas i sami zákazníci chtějí vybavení, které se k danému účelu vyloženě nehodí. Příkladem jsou posuvné dveře na WC, přes které je slyšet skoro vše. Nebo dýhované dveře, jenž by si chtěli dát ven jako vstupní. Většinou jsou ale rozumní a nakonec si nechají poradit.

Pokud máte svou otázku, kterou jste v rozhovoru nenašli, neváhejte, zavolejte nebo napište. Rádi se Vám budeme věnovat a pokud bude v našich silách, dáme Vám seriózní odpověď.

 

 

 

Akční nabídka

Podívejte se na atraktivní ceny voděodolných dveří AQUA a ušetřete hned několikrát!

Kontakt

Žitná 32

621 00 Brno - Řečkovice

tel. +420 608 968 064

email: uhrova@bellainterier.cz

Obrázky / mapka